Wiosna / Spring

💛 Kochani dzisiaj rozpoczyna się astronomiczna 𝗪𝗜𝗢𝗦𝗡𝗔, a kolor ŻÓŁTY to jeden z najbardziej popularnych, wiosennych kolorów. 🌼 Barwa ta dla znaczącego ogółu ludzi ma charakter pozytywny. Żółte są przecież słońce i piasek, więc kojarzy nam się z ciepłem, latem i 𝗪𝗔𝗞𝗔𝗖𝗝𝗔𝗠𝗜. ☀️ Kolor ten przywołuje wiele pozytywnych emocji jak radość, śmiech, zabawa, optymizm czy wypoczynek. Może kojarzyć się przez to również z dobrymi wspomnieniami.

💛 Żółty to nie tylko kolor słońca, ale również kolor złota. Był czczony przez Majów oraz Egipcjan z racji tych właśnie skojarzeń.

💛 Żółty był ponoć ulubionym kolorem Konfucjusza oraz buddyjskich mnichów, stąd też pochodzi twierdzenie, że barwa ta symbolizuje pożółkłe strony starych ksiąg. Również w hinduizmie żółty kolor symbolizuje mądrość, wiedzę i naukę, jest to kolor nauczyciela guru.

💛 Żółty to kolor cesarski, który symbolizował królewskość i był zastrzeżony dla cesarza. Pierwszy cesarz Chin był zresztą zwany Żółtym Cesarzem.

💛 Żółty to kolor, który stymuluje, poprawia nastrój oraz poczucie własnej wartości. 💪 💛 Dlatego ubierzcie coś żółtego i uśmiechnijcie się do siebie… No i do innych też 😊

Życzymy wam dużo zdrowia. 🙂 Przetrwamy to razem. To tylko przejściowa sytuacja i miejmy nadzieje, że wszystko wróci do normalności jak najszybciej.

 Mamy teraz więcej czasu, aby poświęcić go i zastanowić się nad kierunkiem 𝗪𝗔𝗞𝗔𝗖𝗝𝗜, jaki hotel wybrać, co zwiedzić w okolicy, jakie będą atrakcje dla dzieci i co My będziemy robili. 🏖 🌴 🌊 🐠

 Ja, Norbert Wawrzyniak jestem cały czas do Waszej dyspozycji – dobiorę ofertę i doradzę:
Komunikujcie się telefonicznie, poprzez komunikator FB lub e-mail.

𝗭 𝗻𝗮𝗺𝗶 𝘇𝗮𝗽𝗹𝗮𝗻𝘂𝗷𝗲𝘀𝘇 𝘂𝗱𝗮𝗻𝗲 𝗪𝗔𝗞𝗔𝗖𝗝𝗘‼️
Biuro Podróży SunoTravel

🏪 Wałbrzych, ul. Długa 5A
➡ Piaskowa Góra niedaleko OBI i LIDL’a
📳 telefon 𝟴𝟴𝟱 𝟭𝟭 𝟳𝟰 𝟳𝟰
📧 biuro@SunoTravel.pl
💻 SunoTravel.pl

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s